Hakkımızda


Kurulduğu 1960 senesinden bugune Türk inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olarak yerini almış ve ülkemizin öncü inşaat firmalarından biri olarak misyonunu sürdürmektedir.

BAŞKANIN MESAJI

   Kurulduğu 1960 senesinden bugune Türk inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olarak yerini almış ve ülkemizin öncü inşaat firmalarından biri olarak misyonunu sürdürmektedir. Macitler Yapı gerek kurumsal inşaat yapılarında gerekse konut inşaatlarında en son teknoloji ile insan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.Türkiye'nin birçok ilinde (Kütahya, Çorum, Ankara, Kastamonu, Samsun) resmi ihaleler alıp okullar,hastaneler, askeri yapılar, tesisler, altyapı hizmetleri (drenaj-kanalizasyon-izale hatları, sulama tesisleri, kanalet, gölet gibi) devletin her kurumuna birçok hizmet sunmuştur. Değişen ve gelişen ülkemizde konut ihtiyaçlarına artan talepten dolayı Macitler Yapı hertürlü teknolojik gelişmeye ayak uydurarak hertürlü aktiviteyi içinde barındıran konutları müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

   Kalitesi yüksek yaşanılabilir mekanlar üreten, yüksek verimle dürüstçe çalışan, hergeçen gün büyüyen sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan, gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitirmeyi hedefleyen, yasalara karşı hertürlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, hergeçen gün daha fazla insana iş imkanı sağlayan sektörde isim yapmış bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

   Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık ileriyi gören geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilen ülke ve dünya çapında benzersiz işlere imza atabilen bir şirket olmaktır.